Metalo gaminiai

Viena iš pagrindinių UAB "BaltLita“ veiklos krypčių – plieninių metalo konstrukcijų gamyba.

Turime didelę patirtį  nestandartinių pramoninių ir buitinių metalo konstrukcijų, taip pat įvairių metalo gaminių  gamyboje.

Aukštos kvalifikacijos personalas  ir šiuolaikiška techninė įranga leidžia mums pasiekti aukštą atliekamų darbų kokybę bei galimybę įgyvendinti tiek smulkius, tiek ir stambius, ar techniškai sudėtingus projektus.

DARBAMS SUTEIKIAME GARANTIJĄ BEI NEMOKAMAI KONSULTUOJAME!
Daugiau informacijos suteiksime mob.tel. (8~685) 64 254.


Veiklos sritys:

  • Statybinių metalo konstrukcijų gamyba ir montavimas.
  • Metalinių gaminių gamyba ir montavimas  (metalinės durys; metaliniai vartai; tvoros; grotos; laiptai ir jų konstrukcijos, balkonų konstrukcijos, įvairūs turėklai, metalinės įvairių stogelių konstrukcijos)
  • Metalo padengimas apsauginėm dangom, antikorozinėm dangom, gruntavimas, dažymas, padengimas ugniai atspariomis dangomis (priešgaisrinis dažymas).

Vartai ir tvoros

Žmogus tvorą ir vartus sugalvojo dar senų senovėj, jų pagrindinė funkcija, buvo apsaugoti savo namus nuo nepageidautinų įsibrovėlių, bei patogiai įsileisti svečius. Tačiau laikui bėgant tiek vartai tiek ir tvora tapo estetinio įvaizdžio dalimi, namų, ar kitos teritorijos veidu ir įvaizdžiu. Šiandien vartų ir tvorų asortimentas yra be galo platus – tiek dizaino, tiek ir konstrukcijos, ar naudojamų medžiagų atžvilgiu.

Renkantis vartus reikėtų išsirinkti vartų atidarymo būdą – ar vartai bus atveriami ar slenkantys (išilgai tvoros).

Varstomų vartų privalumas – nesudėtinga konstrukcija, su galimybe juos automatizuoti.

Slenkančių vartų pagrindinis privalumas – tai jog beveik neužima papildomos vietos, dažniausiai yra projektuojami su automatine reversine pavara.

Laiptai

Laiptų pagrindinė paskirtis lengvai ir patogiai pakilti ir nusileisti iš erdvės esančios viename lygyje į kitą erdvę. Be šios funkcijos laiptai yra svarbus dizaino akcentas jūsų namuose ar biure.

UAB "BaltLita" projektuoja ir gamina įvairių stilių, bei konstrukcijų metalinius laiptus.

Metalinių laiptų konstrukcijų tipai:

  • Vienos sijos laiptų konstrukcija
  • Dviejų sijų laiptų konstrukcija
  • Sraigtinė laiptų konstrukcija
  • Nestandartinės laiptų konstrukcijos

Vienos sijos laiptų konstrukcija

Vienos sijos laiptų konstrukcijoje naudojama viena sija, prie kurios yra tvirtinamos laiptų pakopos.
Populiariausi šie variantai – kai viena laiptų pakopos pusė tvirtinama prie sienos, o kita laiptų pakopos pusė prie sijos, arba laiptų pakopa tvirtinama per centrą, tiesiog ant sijos. Ši laiptų konstrukcija yra patogi eksploatuoti, bei puikiai papuoš jūsų namus.

Dviejų sijų laiptų konstrukcija

Dviejų sijų laiptų konstrukcijoje naudojama dvi sijos, laiptų pakopos yra tvirtinama tarp sijų arba laiptų pakopos yra tvirtinamos ant sijų. Tokia laiptų konstrukcija pasižymi itin dideliu patvarumu, bei puikiu estetiniu įvaizdžiu.

Sraigtinė laiptų konstrukcija

Sraigtinės laiptų konstrukcijoje dažniausiai yra naudojama centrinė nešančioji (Apvalus arba profilinis vamzdis), kurios apačia yra tvirtinama vertikaliai prie grindų , o viršus prie perdangos ar sienos, naudojant papildomą konstrukcijos elementą. Viena pusė laiptų pakopos tvirtinamos prie nešančiosios, kita laiptų pakopos pusė tvirtinama prie turėklo, suformuojant sraigto formą. Sraigtinė laiptų konstrukcija pranašesnė prieš kitas tuo, jog užima mažiau erdvės, ir suteikia unikalų išskirtinumą jūsų namams ar biurui. Trūkumai – nėra labai patogūs.

Nestandartinės laiptų konstrukcijos

Nestandartinės laiptų konstrukcijose naudojami įvairios laiptų projektavimo variacijos, bei konstrukcijų junginiai, dažniausiai taikoma nestandartinėse patalpose.

Laiptai bus nudažomi jūsų pasirinkta spalva.

Turėklai

Turėklai yra neatsiejama laiptų, balkonų, ir terasų konstrukcijos dalis. Tai ne tik pagalbinė priemonė lipant laiptais, ar apsauginė balkone ar terasoje. Turėklai sudaro didžiąją dalį estetinio grožio. UAB „BaltLita“ gali pasiūlyti įvairių stilių, bei naudojamų medžiagų asortimentą. Nuo klasikinių kaltinių turėklų iki retro stiliaus su spalvoto stiklo elementais, ar nerūdijančio plieno turėkluis. Mūsų įmonės specialistai suprojektuos pagamins ir sumontuos jūsų norimus turėklus.

 

Metalinės durys

Šiais neramiais laikais kiekvienam žmogui rūpi apsaugoti savo turtą, vienas iš būdu pasirūpinti saugiomis ir kokybiškomis durimis. UAB „BaltLita“ projektuoja ir gamina nestandartines metalines duris, skirtas jūsų namui, butui, garažui, rūsiui, gamybinėm patalpom ar daugiabučio namo laiptiniai. Kad metalinės durys būtų saugios ir tikrai kokybiškos, svarbiausi trys aspektai :

  • Kokybiška ir patikima metalinių durų konstrukcija.
  • Kokybiškas užraktas (patartina garsaus gamintojo).
  • Kokybiškai atlikti montavimo darbai.

Be abejo, gamindami metalines duris nepamirštame ir kitų, svarbių techninių reikalavimų.
Mūsų gaminamos metalinės durys pasižymi itin gera šilumos ir garso izoliacija, šiam tikslui pasiekti naudojame tik kokybiškas ir šiuolaikiškas izoliacines medžiagas.

Antikorozinė apsauga ir dažymas

Metalines duris ir jų konstrukcijas padengiame apsauginėm dangom, antikorozinėm dangom, gruntuojame, dažome kliento pasirinkta spalva (spalvą durims galima išsirinkti iš RAL spalvų paletės), esant reikalui padengiame ugniai atspariomis dangomis (priešgaisrinis dažymas).
Gaminant metalinės konstrukcijos duris vidaus patalpoms, galima papildoma apdaila – natūralaus medžio, medžio imitacijos, laminuotų medžio drožlių plokštėmis, ar laminuotų medžio plaušų plokštėmis.

Grotos

Norint maksimaliai apsaugoti asmeninį ar įmonės turtą, vienas iš efektyvių priemonių yra apsauginės metalo grotos. Mūsų įmonė suprojektuos, pagamins ir sumontuos apsaugines metalo grotas, skirtas langų, ar durų papildomai apsaugai. Mūsų gaminamos metalinės grotos ne tik atliks tiesioginę apsauginę funkciją, bet ir estetinę. Metalinės grotos gali būti dizaino elementas, kuris papuoš jūsų namus, biurą, parduotuvę, ar kita patalpą.